O nas

Firma Globus sp. z o.o. powstała w listopadzie 1999 roku w Lublinie. Przez ten czas rozwijamy swój park maszynowy w siedzibie, która od początku jest naszą główną centralą.

 

Od samego początku podstawowym profilem działalności naszej spółki był montaż konstrukcji stalowych. Liczne kontakty i nawiązane partnerstwa biznesowe w krajach europejskich pozwoliły nam na poszerzenie oferty, co bezpośrednio wpłynęło na pozyskiwanie zamówień realizowanych dla Kontrahentów spoza granic naszego kraju. Do 2003 roku zatrudnialiśmy 150 pracowników – w tym głównie monterów i specjalistów koncentrujących się na spawaniu konstrukcji stalowych na kontraktach we Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. We wszystkich wymienionych krajach nasza aktywność koncentrowała się na instalacjach odpylających w hutach stali. Głównymi odbiorcami były przedsiębiorstwa Solack i Acelor.

 

W latach 2004-2008 zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie licznych zmian organizacyjnych, a także strukturalnych. Rok później rozpoczęliśmy nowy rozdział w historii firmy – od 2009 koncentrujemy się również na działalności usługowej polegającej na wykonywaniu półfabrykatów stalowych do produkcji konstrukcji stalowych i spawanych na zlecenie oraz z dokumentacji klientów. Stworzony park maszynowy (plazma, pantograf, giętarka, śrutownica, walcarka, dziurkarka) pozwala nam kompleksowo zaspokoić potrzeby naszych Klientów w wymiarze do 300000 kilogramów miesięcznie.

 

Globus jest Spółką o kapitale wyłącznie krajowym od pierwszego dnia swojej działalności. Co więcej, skład naszego zarządu pozostaje niezmienny.

Współpracujemy z następującymi firmami:

  • Naftobudowa S.A,
  • ZBACH Sp. z o.o,
  • BUDO-CHEM,
  • Fenix Sp. z o.o,
  • SPÓŁKA STOLARCZYK,
  • Beta Steel.
 
globusspzoo.pl - konstrukcje stalowe: montaż, serwis i obsługa. Śrutowanie, cięcie promieniowe, gięcie stali, cięcie plazmowe, stal serwis.